Opis

Dzięki trwającej od dziesięcioleci misji i pasji tworzenia najlepszej kawy, illy ma tradycję kształcenia najlepszych ludzi, rozwijania najlepszych technik i uprawiania najlepszej kawy. To dlatego illy ma wiernych zwolenników na całym świecie, którzy wciąż dają się uwieść wspaniałej kawie illy. 

Z Classico otrzymujesz mieszankę sygnowaną przez illy, która, jak wszystkie kawy Illy, jest tworzona wyłącznie z ziaren Arabiki. 

Tutaj otrzymujesz Classico w kapsułce specjalnie przystosowanej do parzenia Lungo, dzięki czemu możesz uzyskać nieco większą i łagodniejszą filiżankę niż w przypadku zwykłego espresso. 

Z mieszanką Classico otrzymujesz tradycyjną włoską kawę, która była udoskonalana przez ponad 80 lat. Mieszanka ta znana jest ze swojego smaku o trwałej słodyczy z subtelnymi nutami jaśminu, karmelu i cytrusów, powstałego w wyniku zmieszania aż 9 różnych ziaren Arabiki, które są wypalane do perfekcji. 

Jeśli chodzi o włoską kawę to chyba nie ma bardziej autentycznej. Jest to kawa, która jest znana na całym świecie jako przedstawiciel najlepszej włoskiej kultury kawowej. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i do dziś jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne czerwono-białe logo Illy jest znajomym widokiem w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są delektowane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Składniki

Ristet og malet

Specyfikacje

Liczba kapsułek

200

Liczba napojów

200

Marka

illy

Kompatybilność

E.S.E.

Aromat(y)

owoce, łagodna kwasowość, słodycz, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2025

illy Classico

200 saszetek do E.S.E.

Recenzje (0)