Opis

Dzięki trwającej od dziesięcioleci misji i pasji tworzenia najlepszej kawy, illy ma tradycję kształcenia najlepszych ludzi, rozwijania najlepszych technik i uprawiania najlepszej kawy. To dlatego illy ma wiernych zwolenników na całym świecie, którzy wciąż dają się uwieść wspaniałej kawie illy. 

Z Classico otrzymujesz mieszankę sygnowaną przez illy, która, jak wszystkie kawy Illy, jest tworzona wyłącznie z ziaren Arabiki. 

Tutaj otrzymujesz Classico w kapsułce specjalnie przystosowanej do parzenia Lungo, dzięki czemu możesz uzyskać nieco większą i łagodniejszą filiżankę niż w przypadku zwykłego espresso. 

Z mieszanką Classico otrzymujesz tradycyjną włoską kawę, która była udoskonalana przez ponad 80 lat. Mieszanka ta znana jest ze swojego smaku o trwałej słodyczy z subtelnymi nutami jaśminu, karmelu i cytrusów, powstałego w wyniku zmieszania aż 9 różnych ziaren Arabiki, które są wypalane do perfekcji. 

Jeśli chodzi o włoską kawę to chyba nie ma bardziej autentycznej. Jest to kawa, która jest znana na całym świecie jako przedstawiciel najlepszej włoskiej kultury kawowej. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i do dziś jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne czerwono-białe logo Illy jest znajomym widokiem w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są delektowane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Składniki

Ristet og malet

Specyfikacje

Liczba kapsułek

200

Liczba napojów

200

Marka

illy

Kompatybilność

E.S.E.

Nuty smakowe

owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

illy Classico

200 saszetek do E.S.E.

Recenzje (0)