Opis

Wśród dużego wyboru kaw z Café René znajdziesz oczywiście lungo. 

Café René stworzyła 3 różne kawy lungo, które mają wspólny smak i charakter, ale występują w różnych mocach, od łagodnych do mocnych. 

Ta lungo jest średnią odmianą Café René i ma moc, która nie jest ani zbyt łagodna, ani zbyt mocna, ale dobrze wyważona pośrodku. 

Milano jest tworzona z doskonałych średnio palonych ziaren Arabiki i Robusty z Ameryki Środkowej i Południowej, które nadają kawie żywy i złożony smak. Oto filiżanka, która doskonale sprawdza się o każdej porze dnia. 

Café René Lungo Milano to dobra kawa na co dzień w rozsądnej cenie, która może ładnie komponować się z mlekiem i cukrem. Jest to kawa bez sensu, która naszym zdaniem będzie odpowiadać większości ludzi. 

Kawę Café René Lungo Milano dostarczamy w bardzo dużym opakowaniu, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jesteś dobrze zaopatrzony - oraz w kapsułce, która idealnie pasuje do ekspresu Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Kapsułki te nie są kompatybilne z ekspresami L'OR Barista.

Składniki

Ristet, malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Café René

Kompatybilność

Nespresso

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

15.08.2025

Lungo Milano - Café René

100 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Bardzo dobra kawa polskiego producenta. Wielokrotnie ją kupowałem tak jak korzystam od wielu lat z produktów tej palarni. Zaczynając od kupowania padów do systemu Senseo, który kiedyś posiadałem. Kawa jest mocna, mimo oznaczenia "5", być może to też zasługa systemu Nespresso i 19 bar. Ma lekki posmak goryczki. Czytaj więcej