Opis

Wśród dużego wyboru kaw w Café René jest oczywiście miejsce na wszystkie kawowe klasyki, w tym na tę lungo. 

Café René ma w swojej ofercie 3 odmiany lungo, które mają wspólny smak i charakter, ale występują w różnych stopniach mocy, od łagodnego do mocnego. 

Lungo Forte jest mocną odmianą Café René i jest stworzona dla wszystkich, którzy lubią filiżankę dobrej mocnej kawy. Tak jak węgiel i ropa naftowa napędzały rewolucję przemysłową, tak filiżanka mocnej kawy jest źródłem nowej energii, która napełnia Cię na cały dzień. 

Café René Forte jest tworzona z doskonałych, ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty, które nadają kawie bogaty i złożony smak. Oto filiżanka, która będzie prawdziwym pick-me-upem, czy to rano, czy po południu, kiedy potrzebujesz zastrzyku dodatkowej energii. 

Oto dobra kawa na co dzień w rozsądnej cenie, o body, które ładnie komponuje się również z mlekiem i cukrem. Krótko mówiąc, jest to mocna kawa, która nie ma sobie równych. 

Dostarczamy Café René Forte w bardzo dużym opakowaniu, dzięki czemu nie zabraknie jej przez jakiś czas - i w kapsułce, która idealnie pasuje do ekspresu Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Kapsułki te nie są kompatybilne z ekspresami L'OR Barista.

Składniki

Ristet, malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Café René

Kompatybilność

Nespresso

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

27.08.2025

Lungo Forte - Café René

100 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)