Opis

St. Remio to marka kawy, która kładzie szczególnie duży nacisk na przyjazność dla środowiska i odpowiedzialność społeczną. St. Remio używa wyłącznie kawy z certyfikatem UTZ, dzięki czemu zawsze masz pewność, że kawa została uprawiana w sposób zrównoważony oraz w bezpiecznych i dobrych warunkach pracy. St. Remio wspiera również wiele projektów promujących te wartości, a szczególnym zainteresowaniem darzy Rwandę, skupiając się na poprawie warunków kobiet uprawiających kawę. 

Kupując kawę St. Remio aktywnie wspierasz społeczność lokalnych hodowców ziaren kawy i przyczyniasz się do poprawy edukacji, gospodarki i zrównoważonego rozwoju. 

St. Remio wprowadziło niedawno nową serię organiczną, w której wszystkie kawy posiadają certyfikat bio. Seria ta składa się z wielu kaw wysokiej jakości, w tym tej odmiany, Aromatic, która została wyhodowana całkowicie bez użycia pestycydów i środków opryskowych. 

Jest to dobrze zbalansowana, średnio palona kawa z nutami owoców i orzechów. Tą łagodną kawą można się delektować w czystej postaci, ale szczególnie dobrze komponuje się jako baza do Latte lub Cappuccino. 

Tę odmianę St. Remio polecamy gorąco - ponieważ nie tylko otrzymujesz wysokiej jakości kawę, ale także wspierasz dobry cel. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

St. Remio

Kompatybilność

Caffitaly

Aromat(y)

owoce, orzechy

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

18.07.2024

St. Remio Aromatic

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)