Opis

Z charakterystycznym czerwonym opakowaniem Douwe Egberts Aroma Rood jest dobrze znany w domach, kawiarniach i miejscach pracy w Holandii, gdzie od dziesięcioleci jest bestsellerem.

Kiedy dostajesz filiżankę kawy w Holandii, zawsze jest duża szansa, że będzie w niej Douwe Roods, ponieważ pokolenia Holendrów wyrosły z hasłem: Gdziekolwiek pijesz Douwe Egbert, jesteś w domu.

Douwe Egberts Rood jest znana ze swojego okrągłego smaku, udoskonalanego od ponad 100 lat przez Douwe Egberts. Kawa jest produkowana z średnio palonych ziaren Arabiki, zmieszanych z odrobiną Robusty, i ma łagodny smak, dzięki czemu można ją pić filiżanka po filiżance przez cały dzień.

Dostarczamy ten klasyk w saszetkach, które idealnie pasują do ekspresu Senseo, bezpośrednio do Twoich drzwi.
Historia Douwe Egberts sięga roku 1753, kiedy to firma została założona w holenderskim mieście Joure jako sklep spożywczy. Dziś Douwe Egberts jest jednym z trzech największych producentów kawy na świecie i dostarcza koneserom kawy na całym świecie szeroki wybór wysokiej jakości kaw z całego świata.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

54

Liczba napojów

54

Marka

Douwe Egberts

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

15.02.2025

Douwe Egberts Aroma Rood

54 saszetek do Senseo

(4)

Recenzje (4)

WSPANIAŁY AROMAT I NIEZWYKŁY SMAK. Czytaj więcej
Klasyka o naprawdę fajnym smaku. Osobiście nie lubie kwaśnych kawy i ona spełnia moje wymagania:) Czytaj więcej
Uitstekende koffie voor een hartstikke leuke prijs ! Website, verzending , alles keurig geregeld kortom....ik blijf vaste klant !! Czytaj więcej
Dobra kawa Czytaj więcej