Opis

Intensywny i orzeźwiający

Zapewnij sobie najlepszy początek dnia i oszczędzaj na ulubionej Senseo. To opakowanie zawiera 48 saszetek do Senseo, dzięki czemu możesz się odpowiednio zaopatrzyć i zabezpieczyć swoją poranną kawę.

Senseo Strong to pełna smaku i aromatyczna kawa stworzona z ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty. Jest to kawa nieco bardziej intensywna niż zwykła kawa, wzbogacona dodatkiem odrobiny Robusty w mieszance. Ziarna Robusty dają tej kawie przewagę, dodając nieco więcej pełni, kofeiny i cremy oraz pomagając jej sprostać nazwie "Strong".

Jest to kawa, która dzięki swojemu pełnemu body i wysokiej zawartości kofeiny, dobrze nadaje się na ciemne poranki, kiedy potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii na początek dnia. Jest to kawa, w której smak kawy naprawdę przenika, ale która, co należy szybko podkreślić, nigdy nie jest tak intensywna, że staje się zbyt intensywna.

Twój ekspres Senseo zaparzy ją do perfekcji - a my dostarczymy ją jak zawsze w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto do Twoich drzwi.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

48

Liczba napojów

48

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

kwaśna Robusta, ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

15.08.2024

Senseo Strong

48 saszetek do Senseo

Recenzje (0)