Opis

Dobrze zbalansowana i okrągła codzienna kawa w rozmiarze XL.

Senseo Classic to jeden z najpopularniejszych wariantów wśród szerokiej gamy saszetek Senseo, który można tu dostać w szczególnie dużym kubku o pojemności 200 ml.

Z Senseo Classic otrzymujesz średnio paloną kawę codzienną, która znana jest ze swojego okrągłego i dobrze zbalansowanego body. W smaku jest to typowa czarna kawa, ale tutaj z szczególnie łagodnym body, które sprawia, że nie czujesz się przedawkowany, nawet po wypiciu kilku filiżanek w ciągu dnia.

Innymi słowy, masz tu klasyczną, codzienną kawę, którą możesz spokojnie delektować się przez cały dzień, ponieważ w żaden sposób nie czuje się jej przesytu.

Twój Senseo zaparzy ją dla Ciebie w mgnieniu oka - i jak zawsze dostarczymy ją w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Ta kawa posiada certyfikat UTZ, który gwarantuje, że kawa była uprawiana w sposób odpowiedzialny pod względem środowiskowym i w odpowiednich warunkach socjalnych dla pracowników. Co więcej, jest ona również dostarczana w kompostowalnej torbie, którą można łatwo wyrzucić wraz z odpadami kuchennymi.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

11.09.2024

Senseo Classic

20 saszetek do Senseo

Recenzje (0)