Opis

Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza jest teraz dostępna w większym opakowaniu z 30 kapsułkami. Dzięki nowemu większemu opakowaniu możesz cieszyć się jeszcze większą ilością porcji ciemnego i mocnego Ristretto Ardenza. Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza trafia na szczyt skali intensywności Dolce Gusto na poziomie 11, co czyni ją idealną kawą dla miłośników mocnego i pełnego smaku espresso. Kapsułki zawierają intensywną mieszankę zmielonych ziaren Arabiki i Robusty. Koneserzy kawy rozpoznają w niej solidne espresso z owocowymi i pieprznymi nutami, a także wyczuwalnymi nutami lukrecji i orzechów laskowych.

Jeśli nie próbowałeś jeszcze Nescafé Ristretto Ardenza, a lubisz odważne i wybuchowe espresso, to jest to idealna kapsułka Nescafé Dolce Gusto dla Ciebie. Ten krótki napój naprawdę robi wrażenie i najlepiej podawać go w kubku do espresso, aby uzyskać pełne doświadczenie baristy. Ristretto Ardenza zapewnia również miękką i jedwabistą warstwę cremy w krótkiej filiżance.

Jedna kapsułka Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza tworzy jedną porcję 35 ml. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek na 30 filiżanek Nescafé Ristretto Ardenza. Strąki nadają się do użycia we wszystkich ekspresach na kapsułki do kawy Nescafe Dolce Gusto. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

30

Liczba napojów

30

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Nuty smakowe

owoce, orzech laskowy, czarny pieprz, lukrecja

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

30.04.2025

Nescafé Ristretto Ardenza (Duża paczka)

30 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

Recenzje (0)