Opis

Wiele osób zapewne wie, jak łatwo jest zrobić filiżankę mleka kakaowego, gdzie dodaje się zimne mleko do kakao w proszku i miesza - ale czy wiesz, że tak naprawdę równie łatwo jest zrobić filiżankę orzeźwiającej kawy mrożonej? 

Z kawą mrożoną od Nescafé, podobnie jak z kakao, wystarczy dodać saszetkę proszku do wysokiej szklanki (najlepiej wypełnionej kostkami lodu), zalać zimnym mlekiem i wymieszać, a w mgnieniu oka kawa jest gotowa do podania. 

Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś mrożonej kawy, to czeka Cię nie lada gratka. Delektowanie się kawą na zimno nadaje jej zupełnie nowy wymiar smakowy. Kawa smakuje bardziej intensywnie niż zwykła. Połączenie wspaniałego smaku, jej chłodu i ożywczego działania kofeiny sprawia, że jest ona zawsze niezwykle orzeźwiająca. 

Kawa mrożona to odmiana często pomijana, ale zapewnia zupełnie wyjątkowe doświadczenie kawowe, którego zdecydowanie warto spróbować. Kiedy już zasmakujesz w mrożonej kawie, może ona szybko stać się bardzo uzależniająca jako orzeźwiający letni napój. 

Składniki

Cukier (89%), kawa rozpuszczalna (9,5%), sól, aromaty

Specyfikacje

Liczba torebek

8

Liczba napojów

8

Marka

Nescafé

Aromat(y)

mleko, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.04.2025

Nescafé Iced Coffee

8 saszetki kawy rozpuszczalnej

Recenzje (0)

Podobne kategorie