Opis

Café Royal Lungo Forte to nieco mocniejsza wersja klasycznego Lungo, stworzona z ciemno palonych ziaren. Ma delikatne i przyjemne body, bardzo łagodną kwasowość i słodki smak, który zaskakuje pełnią smaku. 

Lungo Forte z Café Royal to dobra alternatywa dla espresso, jeśli mamy ochotę na mocną kawę, ale w nieco większej filiżance. 

Lungo Forte posiada również certyfikat UTZ, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy kawę, która została wyprodukowana w odpowiednich warunkach zarówno dla środowiska jak i pracowników. 

Oto piękna kawa wysokiej jakości, którą można się cieszyć na każdą okazję i nawet najskromniejszego kawosza. Jak mówi Cafe Royal, bycie królem to nie tytuł, ale styl życia. 

W tym pakiecie otrzymujesz 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso Pro®. To więcej niż wystarczająca liczba kapsułek, aby zaoferować dodatkową filiżankę, gdy masz gości w domu. 

Café Royal to marka premium pochodząca ze szwajcarskiej palarni kawy Delica AG. Grupa Delica AG została założona w 1954 roku i jest dziś jedną z największych palarni kawy w Szwajcarii. 

Te kapsułki nie są kompatybilne z serią Nespresso® Professional Momento.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

31.07.2025

Lungo Forte - Café Royal

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)