Kenco XL Americano Grande

16 kapsułek do Tassimo

W magazynie

W magazynie

Tutaj otrzymujesz klasyczne Americano w ekstra dużym rozmiarze od brytyjskiego Kenco. 

Kenco Americano łatwo i szybko zaparza filiżankę XL, 270 ml, w Twoim Tassimo, więc pamiętaj, aby mieć przygotowany duży kubek, kiedy zaczynasz. 

Otrzymujemy tu kawę stworzoną z ziaren Arabiki certyfikowanych przez Rainforest Alliance, o aromatycznym body i łagodnej kwasowości oraz nutach karmelu i orzechów. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą o korzeniach espresso, ale mniej intensywną i o dużym rozmiarze filiżanki, bardziej typowym dla kawy z filtrem. 

Dzięki obfitej wielkości porcji Kenco Americano jest idealna do stosowania rano, ale dzięki łagodnemu, średnio palonemu body można się nią cieszyć także w ciągu dnia. 

Zaparza się doskonale w Twoim Tassimo, gdzie urządzenie rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii Intellibrew i stosuje dokładną temperaturę, czas i ilość wymaganej wody. 

Dostarczamy tę gustowną Americano od Kenco w 16 kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Tassimo. 

Kenco to brytyjska marka kawy, która od 1923 roku zaopatruje głównie rynek brytyjski i irlandzki w wysokiej jakości kawę. Kenco początkowo było znane jako Kenya Coffee Company, ale od 1962 roku używa marki Kenco ze względu na coraz większe wykorzystanie kawy z innych regionów. Kenco jest dziś częścią holenderskiej grupy Jacobs Douwe Egberts.

Jednostek

16

Liczba napojów

16

Marka

Kenco

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, kwasowość

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej przed

26.01.2024

ingredients

Ristet og malet kaffe.

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Kenco XL Americano Grande
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.