Jacobs XL Krönung

16 kapsułek do Tassimo

(1)

W magazynie

W magazynie

Jacobs Krönung to najpopularniejsza kawa w Niemczech. Zielone opakowanie Krönung z charakterystyczną koroną od dziesięcioleci jest znanym i cenionym widokiem na niemieckich stolikach do kawy. 

Krönung, znana jako znak firmowy Jacoba, jest piękną, średnio paloną kawą o zrównoważonym smaku, który nie jest ani zbyt mocny, ani zbyt łagodny. Otrzymujemy kawę o łagodnej kwasowości i goryczce, o smaku, który naszym zdaniem będzie odpowiadał większości. Świetnie sprawdza się jako kawa codzienna i można się nią delektować przez cały dzień. 

Doskonale zaparza się w Twoim Tassimo, gdzie urządzenie rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii Intellibrew, dzięki czemu wie dokładnie, jakiej temperatury, czasu i ilości wody użyć, aby zaparzyć ją zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Dostarczamy ten klasyk w T-Disc, który zaparza bardzo dużą filiżankę o pojemności 195 ml. 

Początki firmy Jacobs sięgają 1895 roku, kiedy to została ona założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Dziś Jacobs to najpopularniejsza w Niemczech marka kawy, która od 2015 roku jest częścią holenderskiej grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Jednostek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

łagodnie palone ziarna kawy, aromatyczna Arabica

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej przed

05.01.2024

ingredients

Ristet og malet kaffe.

Bedømmelse:
Ocenione przez
Smak przypomina mi kawę, którą przed laty kupowałam do ekspresu przelewowego. Jest delikatna, idealna do delektowania się aromatycznym napojem w ciągu dnia.

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Jacobs XL Krönung
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.