Opis

Zaproponuj swoim gościom filiżankę świątecznej radości. 

Holiday Blend to bardzo specjalna mieszanka, którą Starbucks przygotował z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

Mieszankę tę stworzono z średnio palonych ziaren Arabiki z Ameryki Łacińskiej i Indonezji, w których wyczuwalne są lekkie i owocowe nuty ziaren z Ameryki Południowej, w miłym połączeniu z ziemistymi tonami i cięższą konsystencją ziaren z Indonezji. 

Starbucks wypalił ziarna tak, aby cechy charakterystyczne dla danego regionu objawiły się z jak najlepszym skutkiem, tworząc aromatyczną kawę z nutami ziół i syropu klonowego oraz body, w którym na przemian pojawia się przyjemna słodycz i lekka kwasowość. 

W rezultacie otrzymujemy filiżankę, która dobrze rozgrzewa w chłodny zimowy dzień - idealną na przytulny spacer przy kominku. 

Uwaga: Starbucks Holiday Blend jest dostępna tylko przez ograniczony czas, więc pospiesz się i spróbuj jej zanim miną święta. 

Założona w 1971 r. w Seattle w USA sieć Starbucks jest dziś największą siecią kawową na świecie, posiadającą ponad 30 000 lokali na całym świecie. Przez lata Starbucks zdobył unikalną wiedzę na temat produkcji kawy i jest znany jako wynalazca nowoczesnej kawy "To Go". 

Składniki

Ristede kaffebønner

Specyfikacje

Ilość (g)

190

Marka

Starbucks

Aromat(y)

przyprawy, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, słodycz

Właściwości

Arabica, 190 gramy

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

25.07.2024

Starbucks Holiday Blend

190 g. kawa mielona

Recenzje (0)

Podobne kategorie