Gevalia ORIGINAL

16 kapsułek do Tassimo

W magazynie

W magazynie

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest teraz dostępna również dla Tassimo, dzięki czemu możesz zaparzyć sobie lub swoim gościom filiżankę pysznej kawy Gevalia. 

Tutaj otrzymujesz znaną i cenioną Gevalia Original, która od dziesięcioleci zaopatruje skandynawskie gospodarstwa domowe. Gevalia Original to niezawodny klasyk stworzony z mieszanki ziaren Arabiki z Ameryki Południowej i Środkowej, dzięki czemu otrzymujemy dobrze zbalansowaną kawę, bogatą w smaku i o lekko kwaskowym posmaku. 

Łatwo i szybko zaparzysz ją w swoim Tassimo, gdzie urządzenie wykorzystuje inteligentną technologię kodów kreskowych, aby rozpoznać kapsułkę i zastosować idealną temperaturę, czas i ilość wody, aby przygotować optymalną filiżankę. 

Dostarczamy ten skandynawski klasyk w 16 opakowaniach T-Discs, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Jednostek

16

Liczba napojów

16

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej przed

12.02.2024

ingredients

Ristet og malet kaffe

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Gevalia ORIGINAL
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.