Gevalia Caramel Latte Macchiato

16 kapsułek do Tassimo

W magazynie

W magazynie

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest teraz dostępna również dla ekspresów Tassimo, dzięki czemu można zaparzyć piękną filiżankę kawy Gevalia szybko i łatwo w domu. 

Jest to wersja Gevalia znanego włoskiego klasyka baristów, latte macchiato, ale doprawiona pysznym zastrzykiem karmelu. 

Karmelowe latte macchiato jest zaparzane w mniej niż minutę w ekspresie Tassimo, przy użyciu dwóch kapsułek. Pierwsza kapsułka przygotowuje ciepłe, kremowe mleko, które następnie miesza się z mocnym espresso z drugiej kapsułki. W rezultacie otrzymujemy piękne latte macchiato w trzech warstwach, o takiej samej jakości, jakiej oczekuje się w najlepszych kawiarniach, ponieważ ekspres Tassimo rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii kodów kreskowych i wie dokładnie, jaką temperaturę, czas i ilość espresso oraz mleka zastosować, aby uzyskać idealną filiżankę. 

Dostarczamy to pyszne latte macchiato w opakowaniach po 16 sztuk T-Discs, które idealnie pasują do ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Jednostek

16

Liczba napojów

8

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, karmel, mleko

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej przed

07.12.2023

Składniki

8 T discs ristet og malet kaffe og 8 T discs med ultrafiltreret sukret flødekoncentrat med karamellsmag til kaffe baseret drikke. Fløde (fra mælk) (29%), sukker (28%), ristet og malet kaffe (22%), vand, mælkeprotein concentrat, mælkemineraler, salt, fortykningsmiddel (E414), aromer, surhedsregulator (E331).

Per 100 ml.

energy_kcal
30
protein
0,2
fat
1,4
sat_fat
1
carb
3,6
carb_sugar
3,6

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Gevalia Caramel Latte Macchiato
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.