Opis

W Kaffekapslen oferujemy nasze własne Espresso. 

Nasza kawa Espresso w strąkach zawiera zrównoważone espresso o pełnym i delikatnym aromacie, uzupełnionym o lekko kwaskowy posmak. Nasze Espresso jest przygotowywane z ciemno palonych ziaren kawy Arabica, które zostały powoli wypalone, aby uwolnić naturalną słodycz i pełne niuanse smakowe ziaren kawy. 

Espresso z tych strączków można pić w takiej postaci lub z odrobiną mleka lub cukru. Ponadto, doskonale nadaje się jako podstawa w kawiarnianych klasykach, takich jak Cappuccino i Caffe Latte, z których wszystkie opierają się na Espresso. 

Innymi słowy, mamy tu dobrze wyważone codzienne espresso o klasycznym smaku i konsystencji, a do tego w rozsądnej cenie. To proste espresso, które naszym zdaniem będzie odpowiadać większości ludzi. 

Dostarczamy to espresso w kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Nespresso®, ale ponieważ kapsułki są wykonane z plastiku, możemy zaoferować ten wariant w niższej cenie niż nasze espresso w tubach. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

27.03.2026

Espresso - Kawa na co dzień

10 kapsułek do Nespresso®

(4)

Recenzje (4)

Bardzo smaczna. Każdego ranka delektuję się smakiem kawy. Czytaj więcej
Bardzo dobra polecam Czytaj więcej
dobrze zrównoważony smak i aromat, idealna na poranne pobudzenie Czytaj więcej
For me it’s espresso base for cappuccino and I really like how my coffee tastes. For this price its definitely my number one! Czytaj więcej