Opis

Czy mielesz własne ziarna kawy? Ziarna o wadze 1 kg wystarczą, by młynek do kawy miał zajęcie przez jakiś czas. 

W tym przypadku połączyliśmy klasyczną mieszankę Espresso, stworzoną z ciemno palonych ziaren Arabica i Robusta. W rezultacie otrzymujemy filiżankę o mocnym i intensywnym body, pikantnych nutach oraz długim i przyjemnym posmaku. Choć espresso zaparzone z tej kawy jest intensywne, nie jest tak intensywne, by nie można było się nim cieszyć samodzielnie. 

Otrzymujemy espresso, które nadaje się praktycznie na każdą okoliczność w świecie Expresso. Chociaż kawa ta jest smaczna sama w sobie, dobrze sprawdza się również jako podstawa wielu kawiarnianych klasyków na bazie espresso, takich jak Flat White, Cappuccino czy Latte Macchiato. 

Jest to naprawdę wszechstronna kawa. Dzięki temu, że samemu mielesz ziarna, możesz z łatwością stworzyć Espresso odpowiadające Twojemu gustowi. Na moc, smak i aromat wpływa stopień zmielenia, gdzie drobniej zmielone ziarna powodują bardziej gorzki smak, a grubiej zmielone - bardziej kwaśny. 

Doświadcz radości z picia kawy domowej roboty i zostań rodzinnym baristą. Dzięki domowemu mieleniu ziaren otrzymujesz pełniejszą i bardziej wyrazistą kawę, a dodatkowym atutem jest rozkoszny aromat świeżo zmielonej kawy zalewający Twoją kuchnię. 

Zalecamy, aby zmielić kawę tuż przed jej użyciem. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Kaffekapslen

Nuty smakowe

czarny pieprz, przyprawy

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

06.05.2025

Espresso Intenso - Kawa na co dzień

1000 g kawa ziarnista

(1)

Recenzje (1)

Jestem zadowolony z zakupu. Czytaj więcej