Ristretto Barista - Nescafé

30 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

W magazynie

W magazynie

Nescafé Dolce Gusto Ristretto jest teraz dostępna również w większym opakowaniu z 30 kapsułkami. Delektuj się tym krótkim, ciemnym i aromatycznym Ristretto jeszcze dłużej dzięki nowemu większemu opakowaniu. Nescafé Dolce Gusto Ristretto to odważna kawa o bogatym, mocnym aromacie, syropowatym body, grubej, aksamitnej cremie i intensywnym smaku.

Nescafé Dolce Gusto Ristretto może być małą porcją - nieco mniejszą niż standardowe espresso - ale ma złożone nuty karmelu, prażonych kasztanów i ciemnych czerwonych owoców. Nescafé Dolce Gusto Ristretto to espresso o średniej intensywności, dzięki czemu doskonale nadaje się na przerwę w połowie poranka lub po obiedzie. Kapsułki zawierają zmielone, bogato palone ziarna Arabiki i Robusty, starannie przygotowane przez ekspertów Nescafé dla uzyskania orzeźwiających doznań smakowych.

Jedna kapsułka Nescafé Dolce Gusto Ristretto tworzy jedną porcję 35 ml. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek na 30 filiżanek Nescafé Ristretto. Kapsułki nadają się do stosowania we wszystkich ekspresach na kapsułki do kawy Nescafe Dolce Gusto. 

Jednostek

30

Liczba napojów

30

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Aromat(y)

owoce, kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, karmel

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej przed

31.12.2023

Składniki

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Ristretto Barista - Nescafé
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.