Friele

36 saszetek do Senseo

W magazynie

W magazynie

Rozpocznij swój dzień od dobrej kawy Friele Morning Coffee. Dzięki temu popularnemu norweskiemu klasykowi masz gwarancję okrągłej i pełnej kawy o długim posmaku, zaparzonej idealnie w Twoim ekspresie Senseo.

Kawa Friele Morning Coffee jest dostarczana do norweskich gospodarstw domowych od 1938 roku. Ten niezawodny klasyk jest więc dobrze znany w Norwegii, gdzie wariant Morgenkaffe jest od wielu lat najpopularniejszą mieszanką Friele. Innymi słowy, otrzymujemy tu wysoko cenioną, dopracowywaną przez dziesięciolecia kawę, którą - mimo nazwy - można pić także o innych porach dnia.

Teraz możesz zaparzyć Friele Morning Coffee również w swoim ekspresie Senseo. Dostarczamy bowiem opakowanie 36 saszetek tego norweskiego klasyka. Pasują one idealnie do Twojego ekspresu Senseo, dzięki czemu możesz łatwo i szybko zaparzyć swoją Friele Morning Coffee - i to nie tylko w liczbie takiej, że masz na jakiś czas.

Friele to norweska palarnia kawy, która zaopatruje norweskie gospodarstwa domowe w kawę od 1799 roku. Dziś Friele jest największym producentem kawy w Norwegii i częścią holenderskiej grupy Douwe Egberts.

Jednostek

36

Liczba napojów

36

Marka

Friele

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej przed

11.12.2023

ingredients

Ristet og malet kaffe

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Friele
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.