Americano - Nescafé

30 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

W magazynie

W magazynie

Ta popularna Americano od Nescafé od dawna cieszy się uznaniem klientów. Dla tych, którzy nie mogą obejść się bez tej pysznej kawy, można ją kupić w opakowaniu 30 kapsułek, aby łatwo i szybko zaparzyć ją w swoim ekspresie Dolce Gusto! 

Americano firmy Nescafé powstaje ze średnio palonych ziaren arabiki pochodzących z Ameryki Południowej i Afryki Wschodniej. Kapsułki dają łagodną kawę z nutami owocowymi i kwiatowymi, zwieńczoną jedwabistą cremą.   

Z tych strączków można zaparzyć dużą filiżankę kawy: 230 ml Americano zaspokoi nawet największe kawowe pragnienie. Pomimo ilości użytej wody, smak espresso jest nadal mocny. Kawa nie będzie rozwodniona, a jej smak będzie miał taką samą głębię jak w przypadku tradycyjnego espresso, ale nieco łagodniejszy.   

Spróbuj Americano w takiej postaci lub z dodatkiem mleka i cukru. Możesz ją dowolnie spersonalizować, a opakowanie zawierające 30 kapsułek wystarczy, abyś mógł eksperymentować do woli. Jest to również idealne opakowanie, aby poczęstować gości kawą wysokiej jakości. 

Jednostek

30

Liczba napojów

30

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Aromat(y)

owoce, łagodnie palone ziarna kawy, kwiaty

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej przed

30.11.2023

ingredients

Ristet og malet kaffe

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Americano - Nescafé
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.