Opis

Dzięki Dek Cremoso A Modo Mio od Lavazzy otrzymujesz pełną smaku i zrównoważoną kawę bez kofeiny. 

Czasami kawowe pragnienie pojawia się, gdy w ciągu dnia wypiłeś już zbyt wiele filiżanek, albo jest późno i z doświadczenia wiesz, że zastrzyk kofeiny nie pozwoli Ci zasnąć. 

Oto kawa stworzona z ziaren arabiki o typowej dla Lavazzy jakości, które zostały poddane skrupulatnej obróbce, aby wydobyć z nich większość kofeiny. 

W rezultacie otrzymujemy kawę o łagodnym body, ale i taką, która zachowuje ten wspaniały smak kawy. Nuty smakowe są kandyzowane i przypominają migdały. 

Jeśli więc szukasz dobrej filiżanki kawy, ale chcesz uniknąć pobudzających efektów kofeiny, ta odmiana jest doskonałym wyborem. 

Dostarczamy to bezkofeinowe espresso od Lavazzy w 16 kapsułkach, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Lavazza a Modo Mio. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów, a obecnie jest prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Lavazza z siedziby w Turynie. Jako jedna z największych firm kawowych na świecie jej produkty są eksportowane na cały świat. 

Składniki

Formalet koffeinfri kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Właściwości

Bezkofeinowa

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

Dek Cremoso Bezkofeinowa Espresso

16 kapsułek do Lavazza a Modo Mio

Recenzje (0)