Crema - Kawa na co dzień

1000 g. kawa ziarnista

W magazynie

W magazynie

Czy samodzielnie mielesz swoją kawę? Tutaj otrzymujesz cały 1 kg, więc będziesz miał wystarczająco dużo ziaren, aby młynek do kawy był zajęty przez jakiś czas.  

Nasza kawa Crema Everyday jest wykonana z mieszanki stworzonej ze średnio palonych ziaren Arabiki (60%) i Robusty (40%), dzięki czemu powstała kremowa, łagodna kawa o okrągłym body i lekko kwaskowym posmaku.  

Jest to kawa o prostym charakterze, która doskonale sprawdza się jako kawa codzienna. Kawę tę można zaparzyć w ekspresie filtrującym lub za pomocą prasy francuskiej. Dodatek Robusty sprawił, że jest ona wyjątkowo kremowa, dzięki czemu szczególnie nadaje się do kawy mlecznej, takiej jak Latte czy Café Au Lait.  

Dzięki samodzielnemu mieleniu ziaren można dostosować ziarna, aby uzyskać dokładnie taką kawę, jaka nam odpowiada. Możesz dostosować aromat, moc i smak, aby stworzyć kawę o smaku, który najbardziej Ci odpowiada. Na przykład, drobniejsze ziarno daje kawę z większą goryczą, a grubsze ziarno daje kawę z większą kwasowością. To Ty najlepiej znasz swój smak kawy.  

Mieląc ziarna samodzielnie, uzyskasz bogatsze i bardziej zniuansowane doznania kawowe, a jako dodatkowy bonus - pyszny aromat świeżo zmielonej kawy zalewający Twoją kuchnię.  

Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Jednostek

1000

Marka

Kaffekapslen

Aromat(y)

kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, średnio palone ziarna

Właściwości

1000 gramy, Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej przed

02.07.2024

ingredients

Ristede kaffebønner

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Crema - Kawa na co dzień
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.