Carte Noire Classique

1000 g. kawa ziarnista

W magazynie

W magazynie

Klasyczna, aromatyczna kawa Arabica. 

Marka Carte Noire jest bardzo ceniona przez miłośników francuskiego deep L, ze względu na wysoką jakość i finezyjne połączenia smakowe. 

Classique to jedna z kaw sygnowanych przez Carte Noire, która została stworzona w 100% z najlepszej jakości ciemno palonych ziaren kawy Arabica. Oto kawa, która ładnie reprezentuje najlepsze francuskie tradycje kawowe, w postaci klasycznej kawy Arabica stworzonej ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. W rezultacie otrzymujemy kawę o intensywnym smaku i pełnym aromacie, któremu towarzyszą subtelne niuanse owocowe. 

Classique jest idealna dla tych, którzy chcą mieć wysokiej jakości kawę do codziennego użytku, ale w rozsądnej cenie. Można ją zaparzać w ekspresach filtrujących, prasach francuskich lub jako slow-brew. 

Aby uzyskać optymalne wrażenia, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Od 1979 roku Carte Noire tworzy swoją wysokiej jakości kawę w Lavérune w południowej Francji. Doświadczenie Carte Noire w doborze ziaren kawy, w połączeniu z długą i głęboką tradycją palenia kawy, uczyniło Carte Noire jedną z najbardziej znanych i popularnych marek kawy we Francji. 

W przeciwieństwie do innych firm kawowych, Carte Noire koncentruje się na kawach stworzonych z ziaren Arabiki, głównie z Ameryki Południowej i Środkowej. 

Jednostek

1000

Marka

Carte Noire

Właściwości

1000 gramy, Arabica

Najlepiej przed

30.10.2024

ingredients

Ristede kaffebønner

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Carte Noire Classique
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.