Opis

Woda z kranu jest zazwyczaj bardzo kredowa. Wpływa to nie tylko na smak wody, ale również jest uciążliwe dla urządzeń domowych, takich jak czajniki i ekspresy na kapsułki. 

Filtr BRITA MAXTRA Pro to dobry sposób na obejście tego problemu. Jego filtr, dzięki tysiącom mikroskopijnych porów, usuwa wapno tak skutecznie, że nawet nie wiesz, że kiedykolwiek tam było. 

Oprócz wapna, MAXTRA Pro filtruje również inne osady, takie jak piasek lub metale z systemu rur zasilających kran. Dzięki filtrowi do wody otrzymujesz nie tylko wodę bez kamienia, która jest czystsza i lepiej smakuje, ale także wodę, która jest zdrowsza dla Ciebie i całej Twojej rodziny. 

Jako miłośnik kawy lub herbaty, doświadczysz czystszego i lepszego smaku kawy, gdy przefiltrujesz wodę. Twój ekspres kapsułkowy również pokocha przefiltrowaną wodę, ponieważ woda bez kamienia jest łatwiejsza do zagotowania i nie skróci swojej żywotności poprzez zadławienie jej wewnętrznych elementów kamieniem. 

Filtr MAXTRA Pro składa się z trzech elementów, które skutecznie filtrują wodę z kranu. 

Kulki ION do pochłaniania wapna i innych osadów w wodzie 

Kulki węglowe do usuwania chloru i innych zanieczyszczeń, które mogą wpływać na aromat i smak 

Siatka o drobnych oczkach do wychwytywania większych osadów z rur wodociągowych 

Woda z kranu jest filtrowana i oczyszczana tak skutecznie, że w efekcie otrzymujemy wodę tak czystą, klarowną i świeżą, że dorównuje ona wodzie źródlanej, którą można kupić w sklepach. 

Filtr MAXTRA pro pasuje do wszystkich dzbanków Brita, a także może być używany bezpośrednio w zbiorniku na wodę w wybranych ekspresach na kapsułki Tassimo. Jeśli nie masz pewności, czy Twój ekspres Tassimo może używać filtra Brita, możesz sprawdzić w instrukcji obsługi lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. 

Filtr MAXTRA Pro może zwykle przefiltrować 100 litrów wody, co odpowiada około 1 miesiącowi normalnego zużycia wody, zanim będzie wymagał wymiany. 

Niemiecka Brita jest twórcą popularnych dzbanków filtrujących wodę Brita. Obecnie grupa Brita jest reprezentowana na całym świecie, gdzie jej filtry sprzedawane są konsumentom i firmom w różnych wersjach, a ich wspólną cechą jest to, że zapewniają czystą, orzeźwiającą i smaczną wodę oczyszczoną z osadów. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Brita

Brita Maxtra Pro filtr do wody

1 szt.

(1)

Recenzje (1)

super, très bien, rien à dire !! Czytaj więcej