Opis

Z St. Remio Bold otrzymujemy kremową średnio / ciemno paloną kawę z nutami orzechów i mlecznej czekolady. Jest to odmiana pochodząca z jednego z mniejszych krajów kawowych na świecie, Rwandy, którą można delektować się jako espresso lub jako bazę do cappuccino czy latte. 

Dzięki paleniu o jeden poziom niżej niż w przypadku kawy ciemno palonej, otrzymujemy kawę, która jest pełna w smaku, ale nie jest zbyt mocna. 

Otrzymujesz również kawę, która została stworzona ze szczególnym uwzględnieniem środowiska i zrównoważonego rozwoju. Firma St. Remio uruchomiła wiele projektów mających na celu rozwój lokalnych społeczności, w których uprawiana jest kawa, ze szczególnym uwzględnieniem poprawy warunków kobiet uprawiających kawę. 

Otrzymujesz aromatyczną kawę wysokiej jakości, a także wspierasz dobry cel. 

Kapsułki są odpowiednie do ekspresów Expressi, K-Fee, Cafissimo i Caffitaly *. 

* Expressi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Aldi Foods Pty Ltd. K-fee® jest zarejestrowanym znakiem towarowym K-fee System GmbH. Caffitaly® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Caffitaly System SpA Żadna z tych firm ani ich filii nie wyprodukowała, nie poparła ani nie jest w inny sposób związana z tym produktem. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

St. Remio

Kompatybilność

Caffitaly

Aromat(y)

orzech laskowy, ciemno palone ziarna, mleczna czekolada

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

23.05.2025

St. Remio Bold

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)